SON DAKİKA

DERİK BELEDİYESİ'NDEN 3 AYLIK ÇALIŞMA          Sneijder dünyada TT oldu          lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 13.07.2020

Mardin´de sıcaklar artacak

Mardin´de sıcaklar artacak
Türkiye genelinde sıcaklıklar 5 derece artıyor. Mardin ve ilçeleri de sıcak havadan nasibini alacak. İlde hava sıcaklığı 20 dereceyi bulacak.02.03.2020 09:42

Türkiye genelinde sıcaklıklar 5 derece artıyor. Mardin ve ilçeleri de sıcak havadan nasibini alacak. İlde hava sıcaklığı 20 dereceyi bulacak.


Öte yandan, Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; doğu kesimlerinin parçalı yer yer çok bulutlu, Doğu Anadolu´nun güneydoğusu ile Ağrı çevrelerinin yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların Şırnak çevrelerinde yağmur, diğer yerlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor. Doğu Karadeniz´in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu´nun doğusunda yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunuyor. Sabah saatlerinde Marmara Bölgesi ile İç Anadolu´nun güneyinde ve doğusunda yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor. 

Kızıltepe´de hava sıcaklığı 20 dereceyi bulacak. Vatandaşları sıcak bir hava beklerken çiftçiler de üst gübrelem işlmelerini tamamlamış olacak.

 

Diğer MARDİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.