SON DAKİKA

DERİK BELEDİYESİ'NDEN 3 AYLIK ÇALIŞMA          Sneijder dünyada TT oldu          lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 13.07.2020

Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam atandı

Kızıltepe Kaymakamlığına Hüseyin Çam atandı
İçişleri bakanlığınca yayınlanan kararname ile Kızıltepe ilçe Kaymakamlığı görevine Tunceli- Hozat ilçe kaymakamı Hüseyin Çam atandı. Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer ise İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atandı.10.08.2019 11:30

İçişleri bakanlığınca yayınlanan kararname ile Kızıltepe ilçe Kaymakamlığı görevine Tunceli- Hozat ilçe kaymakamı Hüseyin Çam atandı. Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer ise İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atandı.

İçişleri bakanlığınca Resmi gazetede yayınlanan kararname ile Mardin-Kızıltepe Kaymakamı Mehmet Yüzer İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanlığına atanırken Kızıltepe Kaymakamlığına Tunceli Hozat Kaymakamı Hüseyin Çam atandı.

Hüseyin Çam Kimdir?

1984 Yılında Çorum´un Bayat İlçesinde dünyaya gelen Hüseyin ÇAM, İlköğretimini Bayat´ta, Orta öğretimini ise Çorum Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. 2003 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye bölümünü kazanmış, buradaki eğitimini 3,5 yılda bitirerek üstün başarı ile mezun olmuştur.

Kaymakamlık Mesleğine 2008 yılında Adıyaman Kaymakam Adayı olarak başlamış, 2010-2011 yılları arasında A.B.D.´de University Of Soulth Carolina´da Public Manegemant And Leadership programını bitirerek 96. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarı ile tamamlamıştır.

Niğde/Ulukışla ilçesinde Kaymakam Vekilliği, Giresun/Piraziz ilçesi Kaymakamlığı, Artvin/Murgul Kaymakamlığı ardından; 30.11.2016 tarihinde Tunceli Hozat Kaymakamlığına atandı. 08.08.2019 tarihli 2019/268 nolu kararname ile Mardin Kızıltepe Kaymakamlığı görevine atandı.

2019 yılında Türk İdareciler Derneği tarafından Yılın En Başaralı Mülki İdare Amirleri ödülüne ; Hozat Kaymakamlığı döneminde tarım alanında Entegre Meyve Bahçeleri Projesi, Organik Nohut Üretim Projesi vb. yaptığı projeler ile eğitim alanında, sosyal ve kültürel alanlarda yaptığı çalışmalar dolayısıyla layık görülen Kaymakam Çam, Şehit Kaymakam Ersin ATEŞ Üstün Hizmet Ödülünü İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU´nun elinden aldı.

Kaymakam Hüseyin ÇAM, evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Diğer MARDİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.