SON DAKİKA

DERİK BELEDİYESİ'NDEN 3 AYLIK ÇALIŞMA          Sneijder dünyada TT oldu          lorem ipsum dolar sit amet         

Bugün: 28.03.2020

Kızıltepe Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam göreve başladı

Kızıltepe Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam göreve başladı
Mardin Kızıltepe ilçesinde terör soruşturmaları kapsamında görevden uzaklaştırılan HDP´li Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz´ın yerine belediye başkan vekili olarak görevlendirilen Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, belediyeye gelerek görevine başladı.04.11.2019 12:28

Mardin Kızıltepe ilçesinde terör soruşturmaları kapsamında  görevden uzaklaştırılan HDP´li Kızıltepe Belediye Başkanı Nilüfer Elik Yılmaz´ın yerine  belediye başkan vekili  olarak görevlendirilen Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, belediyeye gelerek görevine başladı.

 

Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Hüseyin Çam,  hiçbir ayrım gözetmeksizin bütün vatandaşlara en hızlı şekilde hizmet etmenin gayret içinde olacaklarını söyledi. Çam,´´ Önceliğimiz vatandaşlarımızın en şekilde hayatlarını sürdürmelerine olanak sağlamak olacak. İhtiyaçlarımızı çok kısa sürede belirleyip önceliklerimizi belirleyeceğiz. Acil durumları gerektiren sokaklardan başlayıp, bir an önce çalışmalara başlayacağız´´ dedi.

 

Hüseyin Çam, Mardin Büyükşehir Belediyesi ile koordineli bir şekilde, Belediye başkan vekili Vali Mustafa Yaman ve devlet büyüklerinin destekleriyle kırsaldan merkeze ilçenin bir an önce hak ettiği değere ulaşmasına katkı sağlamayı hedeflediklerini vurguladı. Vatandaşların yaşam kalitesini yükselterek, insan odaklı, katılımcı, yenilikçi bir yönetim anlayışıyla adaletli, verimli ve etkin şekilde hizmet sunmak amacıyla büyük bir özveri ile çalışacaklarını aktaran Çam, belediyenin tüm kaynaklarını milletin hizmetine sunulacağını vurguladı.

 

Belediye bütçesinin tamamı hiçbir ayrım gözetmeksizin nüfusun tamamı olan 252 bin 656 vatandaşa hizmet olarak döneceğinin altını çizen Çam, ´´Vatandaşlardan toplanan vergiler başka yerlere değil, halka hizmet olarak geri dönecek.´´ Şeklinde konuştu.

 

Çam, önümüzdeki dönemde özellikle çocuk parkları gibi sosyal yaşam alanlarına, alt yapı, üstyapı ve kültür ve sanat, turizm gibi belediye hizmetleri sunulurken, diğer taraftan başta engelliler, gençler ve kadınlar olmak üzere faaliyet ve yatırımların öncelikli olacağını aktardı.

 

 

Diğer MARDİN haberleri

  • PAYLAŞ

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.